eduakcja

Odcinek szkolenia w prezencie
od programu szkoleń online EduAkcja

„Warsztaty z dziećmi. Kolorowa piana”

Pobierz w prezencie odcinek szkolenia i przekonaj się, jakie zaskakujące zajęcia z edukacji przyrodniczej możesz zrealizować ze swoimi podopiecznymi.
  • Poznaj proste, skuteczne i efektowne ćwiczenie z edukacji przyrodniczej.
  • Dowiedz się, jak można zrealizować ciekawy eksperyment małym nakładem czasu.
  • Rozbudź ciekawość swoich podopiecznych i pasję do odkrywania świata nauki!
Wpisz imię, numer telefonu i adres e-mail, na który ma zostać wysłane video „Warsztaty z dziećmi. Kolorowa piana”.Poznaj opinie uczestników o tym szkoleniu

Bardzo kreatywne i twórcze szkolenie. Cieszę się bardzo, że za sprawą tak łatwych do przygotowania eksperymentów, będę mogła sprawić radość moim małym podopiecznym. A możliwość przeżywania i odkrywania nowych doświadczeń z pewnością przyczyni się do rozwoju ich inwencji twórczej i pomysłowości w codziennym przedszkolnym działaniu. Dziękuję bardzo za możliwość udziału w niesamowitej, magicznej przygodzie.

Dorota

uczestniczka szkolenia

Bardzo cenne uwagi, wskazówki Pani Justyny – świetnie przekazane słuchało się z lekkością. Wiele eksperymentów już znałam ale tak opisane utrwaliły mi się bardziej w głowie i na pewno wykorzystam je w pracy z dziećmi. Czekam na kolejne interesujące mnie szkolenie.

Izabela

uczestniczka szkolenia

Można zobaczyć i odnaleźć ciekawe doświadczenie dla uczniów z różnych grup wiekowych. Takie eksperymenty można wykorzystać zarówno w pracy w przedszkolu, jak i w klasach I-III.

Iwona

uczestniczka szkolenia

Bardzo wysoko oceniam to szkolenie, ponieważ dostarczyło mi cennych wskazówek o prowadzeniu eksperymentów. Dzieci są zachwycone i wciąż ciekawe co znowu wspólnie odkryjemy podczas eksperymentów.

Bożena

uczestniczka szkolenia

Szkolenie jest bardzo twórcze! Składniki do eksperymentów są bardzo proste i tak naprawdę w zasięgu ręki. Pani prowadząca szkolenie – przemiła i cierpliwa. W sposób jasny i prosty tłumaczyła dzieciom i nam – kursantom – na czym polega dane zjawisko. Jestem na tak! Im więcej takich filmików (w których są doświadczenia), tym więcej wiedzy zostaje. Gratulacje !!!

Magdalena

uczestniczka szkolenia

EduAkcja to nowoczesne szkolenia online

video

4 szkolenia video

zegar

20 godzin dydaktycznych

nauczyciel

3 500 uczestników

justyna
Prowadząca

Justyna Karpińska

Jestem biotechnolożką i edukatorką, która połączyła przyrodnicze zamiłowania z pasją do pracy z ludźmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Swoje pierwsze warsztaty badawcze z dziećmi realizowałam pod opieką prof. zw. dr hab. Aleksandra Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem autorką projektu Nauka Jest Fajna! oraz scenariuszy warsztatów edukacyjnych z zakresu alternatywnej edukacji przyrodniczej. Na co dzień pomagam dzieciom uwalniać naturalną ciekawość i odkrywać radość uczenia się – w szkołach, przedszkolach i otwartych przestrzeniach. Swoimi działaniami przekonuję, że nauka towarzyszy nam na każdym kroku i że, odpowiednio podana, dostarcza mnóstwa radości i na długo zapada w pamięci. W moich warsztatach, w ciągu dwóch lat, wzięło udział już blisko 3 000 dzieci w wieku 3-13 lat.

Odbierz bezpłatne video „Warsztaty z dziećmi. Kolorowa piana”.