„Zamień pytanie w działanie” – Metoda Projektu z Siatką Przyrostu Kompetencji

Metoda projektu jest niezwykła, bowiem jej podstawą jest budowanie doświadczeń dzieci w samodzielnym poznawaniu świata. Przedstawiony przeze mnie model to autorska adaptacja wielu rozwiązań metodycznych, na które składają się:  założenia metody projektu według Williama H. Kilpatricka oraz  Teorii Inteligencji Wielorakich H. Gardnera uzupełnionych o założenia edukacyjne wypraw i ekspertów zaczerpnięte ze szkół Scholaris w Chicago. Całość dostosowana została poprzez praktyczne wdrożenia do realiów polskiego systemu edukacji, ale też udoskonalona i unowocześniona poprzez zastosowanie rysunku symbolicznego oraz rozwijanie kompetencji kluczowych.

„Zamień pytanie w działanie” to kierunek pracy zarówno dzieci jak i nauczycieli. Rolą nauczycieli w tym modelu jest bowiem stwarzanie warunków do działania, wzbudzanie ciekawości poznawczej i kierowanie aktywnością dzieci poprzez pytania.

Podczas szkolenia zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nabędziesz umiejętności praktyczne, które bez trudu pozwolą na wprowadzenie tej metody do pracy z dziećmi. Przedstawię określone fazy projektu oraz wskażę proste i efektywne rozwiązania. Dzięki czemu bez trudu i przywiązania do teorii będziesz korzystać z zasobów przedszkola i środowiska w pracy metodą projektu.

Tylko teraz! Dostęp do wszystkich szkoleń na rok za 238 zł! Oferta ważna do 30 października 2019 roku

  • Dostęp do platformy z rosnącą bazą szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego przez rok
  • Gwarantowane 9 szkoleń
  • Każde ze szkoleń udokumentowane zaświadczeniem
  • Pakiet dodatkowych korzyści!

498.00 Kup teraz

Reprezentujesz placówkę?
Sprawdź ofertę dostępu grupowego!

Prowadząca

Justyna Cholewińska
Justyna Cholewińska
Justyna Cholewińska
„Zamień pytanie w działanie” - Metoda Projektu z Siatką Przyrostu Kompetencji

W zależności od potrzeb pracy z  dziećmi lub dorosłymi wykorzystuję swoje kompetencje  bycia nauczycielem, logopedą, trenerem, coachem czy też umiejętność zarządzania. Lubię uczyć innych, ale też uczyć się sama, dlatego cały czas doskonalę swoją wiedzę. Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii na UMCS w Lublinie, szkół trenerskich i coachingu Grupy SET i Novum w Warszawie. Uczę się  także obserwując systemy edukacji w innych krajach, czerpiąc z nich metody pracy, które adaptuję opracowując i wdrażając jako innowacje pedagogiczne. Swym doświadczeniem dzielę się także będąc konsultantem dla Uczelni Wyższych, TVP czy teatrów w zakresie  projektów związanych z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Premiera szkolenia: listopad 2019
Czas szkolenia: 4 godziny dydaktyczne
Zaświadczenie: dostępne po szkoleniu

Przyłącz się do społeczności 3 500 nauczycieli korzystających z programu EduAkcja!