Skip to main content

Szkolenia online
dla nauczycieli przedszkoli

Dostęp dla całej Rady Pedagogicznej
do platformy szkoleniowej

Kup dostęp do szkoleńPobierz folder

Dostęp do szkoleń

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują roczny dostęp do platformy online bez żadnych ograniczeń, przez 24 godziny na dobę!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Zajęcia z dziećmi

Nasze szkolenia to wyjątkowo obszerna baza pokazowych zajęć z dziećmi, które możesz powtórzyć ze swoimi przedszkolakami!

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Nowy program szkoleń i spotkań online dla nauczycieli przedszkola!

Kolejne nowości na na platformie szkoleń przedszkolnych! Wraz z dostępem do całej platformy i aktualnych szkoleń zyskasz możliwość uczestnictwa w programie Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych – cyklu szkoleń online i spotkań z ekspertami. Dołącz do nas już teraz!

Zobacz więcej

Już dostępne na naszej platformie

Poznaj wszystkie szkolenia

Szkolenia online dla nauczycieli przedszkoli to bogactwo ważnych tematów w wychowaniu przedszkolnym!

Agresja, złość, lęk.
Zaburzenia zachowania u dzieci

Autorka szkolenia:
prof. Magdalena Olempska-Wysocka

Zobacz więcej

Agresja, złość i lęk to emocje pojawiające się dość często w rozwoju dziecka. Zazwyczaj traktowane są jako emocje negatywne, zagrażające, jako takie, które nie powinny się pojawiać. Tymczasem są one bardzo potrzebne, kształtują prawidłowy rozwój emocjonalno-społeczny dziecka a także jego rozwój poznawczy. Emocje te, nieodpowiednio wzmacniane, mogą doprowadzić do pojawiania się u dziecka niepożądanych zachowań.

Dziecko w spektrum autyzmu
w grupie przedszkolnej

Autorki szkolenia:
Marta Chojka-Pawlina
Karolina Zakrzewska

Zobacz więcej

Obecnie coraz częściej spotykamy dzieci z diagnozą spektrum autyzmu w grupach przedszkolnych. Mimo to wiele dzieci nadal jest niezdiagnozowanych, choć przejawiają cechy spektrum. Odpowiednie reagowanie na trudne i specyficzne zachowania dzieci ze spektrum autyzmu jest niełatwym zadaniem, co może powodować w nauczycielach narastanie stresu i frustracji, a to utrudnia efektywną pracę z dzieckiem.

Zmysły a odbiór świata.
Integracja Sensoryczna przedszkolaka

Autorka szkolenia:
Dorota Pąk

Zobacz więcej

Nasze zmysły, to klucz do prawidłowego odbioru świata. A co, jeśli odbieramy coś „za mocno” lub „za słabo”? Zaczynamy unikać niesprzyjających okoliczności, albo prowokować wystąpienie tych, których mamy niedosyt. To krótkie streszczenie problemów z integracją sensoryczną. Tak też wygląda ten proces u dzieci. Obserwujemy wówczas różne zachowania służące zaspokojeniu lub uniknięciu działania określonych bodźców.

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Specjalne Potrzeby Edukacyjne to cykl szkoleń online, który wychodzi naprzeciw potrzebom nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy w swojej grupie mają dzieci wymagające szczególnej opieki i wsparcia.

Wraz z dostępem do platformy zyskujecie możliwość udziału nie tylko w szkoleniach z programu SPE, ale także we wszystkich szkoleniach online z zakresu wychowania przedszkolnego.

Kup dostęp do naszych szkoleń!

Neurobiologia wczesnego dzieciństwa

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Rozwój ośrodkowego układu nerwowego przebiega u ludzi wyjątkowo.  Biologia naszego gatunku wymusza na nas wczesne urodzenie, a jego następstwa wpływają na całe nasze życie. Nasze dzieci rodzą się z niedojrzałym  mózgiem i rozwijają go intensywnie przez pierwsze lata swojego życia.  Ich bezradność i potrzeby tworzą konieczność opieki ze strony dorosłych i powodują, że ten właśnie, wczesny etap rozwoju jest  najistotniejszy w ich życiu.

Aktywne słuchanie muzyki
w koncepcji Batii Strauss

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Aktywne słuchanie muzyki w koncepcji Batii Strauss to niezwykle atrakcyjna metoda wprowadzania dziecka w świat różnych gatunków muzyki, zwłaszcza muzyki poważnej. Polega na łączeniu słuchania muzyki z różnymi formami aktywności podejmowanymi przez dziecko.  Te formy to przede wszystkim proste zabawy rytmiczne połączone z melorecytacją lub śpiewem, zabawy rytmiczno-ruchowe, gra na instrumentach, opowieści ruchowe z elementami dramy lub pantomimy.

Kodowanie na dywanie

Autorka szkolenia:
Anna Świć

Zobacz więcej

Umiejętności logicznego myślenia i pracy w zespole, a także kreatywność to  cechy promowane we współczesnym świecie dorosłych. Aby człowiek został w nie należycie wyposażony, należy rozpocząć pracę już od najmłodszych  lat. Możliwości takie stwarza zabawa zawierająca elementy kodowania, czyli przetwarzania informacji na sekwencje poleceń prowadzących do rozwiązania danego problemu.

Społeczność EduAkcji w liczbach

58000

już tylu uczestników
skorzystało z naszych szkoleń

1540

tyle placówek wzięło udział
w naszych szkoleniach

40000

tylu było uczestników
naszych e-konferencji

Zabawy Paluszkowe
stymulujące pamięć, mowę
i sprawność manualną dziecka

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Ruch jest kluczem do prawidłowego rozwoju, a na przekór tej prawdy dziecko wykonuje coraz mniej codziennych czynności, które rozwijają jego sprawność motoryczną i manualną. W jaki sposób poprzez zabawę wzmocnić mięśnie obręczy barkowej, przedramienia, dłoni i palców? Jak rozwijać ruchomość nadgarstka, rozdzielność pracy palców? Jak rozwijać współpracę obu rąk i ćwiczyć umiejętność chwytania, dowiesz się w trakcie tego szkolenia.

Jak uczyć dziecko mówić

Autorka szkolenia:
Dagmara Śmiałkowska

Zobacz więcej

Wychowanie i kształtowanie dzieci to piękne i bardzo wymagające doświadczenia. Prawidłowo rozwijające się dziecko jest ukoronowaniem naszych wysiłków. Świat wyglądałby cudownie, gdyby rozmawiające maluchy były normą. Niestety dużo dzieci zaczyna mówić coraz później. W grupach przedszkolnych pojawiają się takie, które nie mówią w ogóle bądź mówią znacznie słabiej od rówieśników…

Edukacja matematyczna
w przedszkolu cz. 2

Autorka szkolenia:
Aleksandra Tabaczyńska

Zobacz więcej

Matematykę można kochać albo jej nienawidzić bądź się jej po prostu bać. Nasza relacja z nią kształtuje się podczas pierwszych lat życia. W życiu dziecka jest więcej matematycznych dylematów niż mogłoby nam się wydawać. Edukacja matematyczna daje przedszkolakom szansę na naukę orientacji w czasie i przestrzeni, wyciągania i analizowania wniosków, przeprowadzania porównań czy chociażby sprawiedliwego rozwiązywania konfliktów.

dostęp dla wszystkich
nauczycieli i wychowawców
22 szkolenia
 na 12 miesięcy

tylko 1880 zł
za całą Radę Pedagogiczną

Kup dostęp!

dostęp indywidualny
dla jednej osoby

22 szkolenia na 12 miesięcy

tylko 498 zł
za dostęp dla jednej osoby

Kup dostęp!

Chcesz odnowić dostęp dla swojej placówki?

ODNÓW TERAZ

Poznaj opinie uczestników

naszych szkoleń dla nauczycieli przedszkola

Świetne szkolenie, wspaniała prowadząca. Dzięki udziałowi w szkoleniu utrwaliłam wiedzę zdobytą kilka lat temu na studiach. Podział szkolenia na krótkie filmy jest doskonały (nie zawsze ma się czas na 2 godziny wykładu).

Paulinauczestniczka szkolenia „ABC nauczyciela wychowania przedszkolnego. Pigułka metodyczna w praktyce”

Bardzo mi się podoba prezentowana metoda. No i super, że dzieci mogą być bohaterami własnego rozwoju… Super prowadząca… Gratulacje!

Jolantauczestniczka szkolenia „Dzieci jako bohaterowie własnego rozwoju. Podejście Reggio Emilia”

Świetne szkolenie. Bardzo praktyczne eksperymenty, gotowe do wykorzystania z grupą dzieci. Szczegółowy i dokładny opis oraz wyjaśnienie ze strony osoby prowadzącej. Gorąco polecam.

Dariauczestniczka szkolenia „Eksperymenty na każdą okazję. Sprawdzone sposoby i pomysły na wzbogacenie przedszkolnych wydarzeń”

Wiedza przydatna, mało uświadomiona i niestety dosyć trudna. Bardzo podobała mi się możliwość oglądania poprowadzonych zajęć praktycznych z dziećmi! Gratuluję cierpliwości i fachowości!

Marzenauczestniczka szkolenia „O znaczeniu wyobraźni twórczej w rozwoju dzieci”

Bardzo rzeczowo omówione poszczególne zagadnienia. Szczególnie pomocne dla mnie są wskazówki wypracowane podczas terapii, podczas zajęć z dziećmi. Również bardzo ważny aspekt – spojrzenie rodzica na terapię, włączenie go w terapię dziecka, bezpośredni instruktaż, który okazuje się wręcz konieczny. Dziękuję za cenne rady.

Jolantauczestniczka szkolenia „Pomówmy o mówieniu. Słów kilka na temat językowego rozwoju dziecka”

Dużo podpowiedzi jak prowadzić zajęcia muzyczne, jak wprowadzać piosenkę, jak wprowadzać instrumenty perkusyjne. Ciekawe i interesujące szkolenie.

Annauczestniczka szkolenia „Wychowanie muzyczne w przedszkolu. Jak aktywnie i twórczo bawić się muzyką”

Polecam. Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjazny sposób. Prowadząca w bardzo spokojny sposób „rozkłada metodę Domana na czynniki pierwsze”.

Barbarauczestniczka szkolenia „Metoda Globalnego Czytania Glenna Domana w edukacji przedszkolnej”