Skip to main content

Szkolenia online
dla nauczycieli przedszkoli

Dostęp dla całej Rady Pedagogicznej
do platformy szkoleniowej

Kup dostęp do szkoleńPobierz folder

Dostęp do szkoleń

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują roczny dostęp do platformy online bez żadnych ograniczeń, przez 24 godziny na dobę!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Zajęcia z dziećmi

Nasze szkolenia to wyjątkowo obszerna baza pokazowych zajęć z dziećmi, które możesz powtórzyć ze swoimi przedszkolakami!

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Nowy program szkoleń i spotkań online dla nauczycieli przedszkola!

Kolejne nowości na na platformie szkoleń przedszkolnych! Wraz z dostępem do całej platformy i aktualnych szkoleń zyskasz możliwość uczestnictwa w programie Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych – cyklu szkoleń online i spotkań z ekspertami. Dołącz do nas już teraz!

Zobacz więcej

Już dostępne na naszej platformie

Poznaj wszystkie szkolenia

Szkolenia online dla nauczycieli przedszkoli to bogactwo ważnych tematów w wychowaniu przedszkolnym!

Mała motoryka, rytm i rym.
Inspiracje na jesień

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Jesień to fascynująca pora roku, pełna zmian w otaczającym nas świecie. Kontakt z przyrodą, jak chociażby zabawy z liśćmi, kasztanami, żołędziami i innymi jesiennymi skarbami, to okazja  do rozwijania mowy ale także budowania sprawności dużej i małej motoryki. Poza tym przyniesione skarby mogą posłużyć za inspirujący materiał do różnorodnych zajęć z dziećmi.

Mała motoryka, rytm i rym.
Inspiracje na adaptację w przedszkolu

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Adaptacja to proces, w którym dzieci dostosowują się do nowego środowiska, zasad i rytmu panującego w przedszkolu. Jest to ważny etap w rozwoju dziecka, który ma na celu ułatwienie mu przystosowania się do przedszkolnego życia i nawiązania dobrych relacji z innymi dziećmi i nauczycielami. Warto pamiętać, że adaptacja w przedszkolu może być różna dla różnych dzieci.

Dzieci z niepowodzeniami
edukacyjnymi w przedszkolu

Autorka szkolenia:
dr Agnieszka Gąstoł

Zobacz więcej

Niepowodzenia edukacyjne to szeroko rozumiane trudności dzieci w procesie uczenia się. Szczególnie zagrożone są nimi te przedszkolaki, których poziom inteligencji jest niższy niż przeciętny. Chcąc adekwatnie i odpowiednio wcześnie pomóc, należy zrozumieć specyfikę ich powstawania i mechanizmy podtrzymujące występowanie trudności w uczeniu się.

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Specjalne Potrzeby Edukacyjne to cykl szkoleń online, który wychodzi naprzeciw potrzebom nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy w swojej grupie mają dzieci wymagające szczególnej opieki i wsparcia.

Wraz z dostępem do platformy zyskujecie możliwość udziału nie tylko w szkoleniach z programu SPE, ale także we wszystkich szkoleniach online z zakresu wychowania przedszkolnego.

Kup dostęp do naszych szkoleń!

Agresja, złość, lęk.
Zaburzenia zachowania u dzieci

Autorka szkolenia:
prof. Magdalena Olempska-Wysocka

Zobacz więcej

Agresja, złość i lęk to emocje pojawiające się dość często w rozwoju dziecka. Zazwyczaj traktowane są jako emocje negatywne, zagrażające, jako takie, które nie powinny się pojawiać. Tymczasem są one bardzo potrzebne, kształtują prawidłowy rozwój emocjonalno-społeczny dziecka a także jego rozwój poznawczy. Emocje te, nieodpowiednio wzmacniane, mogą doprowadzić do pojawiania się u dziecka niepożądanych zachowań.

Dziecko w spektrum autyzmu
w grupie przedszkolnej

Autorki szkolenia:
Marta Chojka-Pawlina
Karolina Zakrzewska

Zobacz więcej

Obecnie coraz częściej spotykamy dzieci z diagnozą spektrum autyzmu w grupach przedszkolnych. Mimo to wiele dzieci nadal jest niezdiagnozowanych, choć przejawiają cechy spektrum. Odpowiednie reagowanie na trudne i specyficzne zachowania dzieci ze spektrum autyzmu jest niełatwym zadaniem, co może powodować w nauczycielach narastanie stresu i frustracji, a to utrudnia efektywną pracę z dzieckiem.

Zmysły a odbiór świata.
Integracja Sensoryczna przedszkolaka

Autorka szkolenia:
Dorota Pąk

Zobacz więcej

Nasze zmysły, to klucz do prawidłowego odbioru świata. A co, jeśli odbieramy coś „za mocno” lub „za słabo”? Zaczynamy unikać niesprzyjających okoliczności, albo prowokować wystąpienie tych, których mamy niedosyt. To krótkie streszczenie problemów z integracją sensoryczną. Tak też wygląda ten proces u dzieci. Obserwujemy wówczas różne zachowania służące zaspokojeniu lub uniknięciu działania określonych bodźców.

Społeczność EduAkcji w liczbach

58000

już tylu uczestników
skorzystało z naszych szkoleń

1540

tyle placówek wzięło udział
w naszych szkoleniach

40000

tylu było uczestników
naszych e-konferencji

Neurobiologia wczesnego dzieciństwa

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Rozwój ośrodkowego układu nerwowego przebiega u ludzi wyjątkowo.  Biologia naszego gatunku wymusza na nas wczesne urodzenie, a jego następstwa wpływają na całe nasze życie. Nasze dzieci rodzą się z niedojrzałym  mózgiem i rozwijają go intensywnie przez pierwsze lata swojego życia.  Ich bezradność i potrzeby tworzą konieczność opieki ze strony dorosłych i powodują, że ten właśnie, wczesny etap rozwoju jest  najistotniejszy w ich życiu.

Aktywne słuchanie muzyki
w koncepcji Batii Strauss

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Aktywne słuchanie muzyki w koncepcji Batii Strauss to niezwykle atrakcyjna metoda wprowadzania dziecka w świat różnych gatunków muzyki, zwłaszcza muzyki poważnej. Polega na łączeniu słuchania muzyki z różnymi formami aktywności podejmowanymi przez dziecko.  Te formy to przede wszystkim proste zabawy rytmiczne połączone z melorecytacją lub śpiewem, zabawy rytmiczno-ruchowe, gra na instrumentach, opowieści ruchowe z elementami dramy lub pantomimy.

Kodowanie na dywanie

Autorka szkolenia:
Anna Świć

Zobacz więcej

Umiejętności logicznego myślenia i pracy w zespole, a także kreatywność to  cechy promowane we współczesnym świecie dorosłych. Aby człowiek został w nie należycie wyposażony, należy rozpocząć pracę już od najmłodszych  lat. Możliwości takie stwarza zabawa zawierająca elementy kodowania, czyli przetwarzania informacji na sekwencje poleceń prowadzących do rozwiązania danego problemu.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

Wybierz liczbę osób w Radzie Pedagogicznej Twojej placówki

do 10 osób

$ 1 480 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

11-15 osób

$ 1 880 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

16-20 osób

$ 2 280 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

od 21 osóbBEZ LIMITU OSÓB

$ 2 580 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

Dostęp
indywidualny

Dostęp do platformy na 12 miesięcy

tylko 648 zł
za dostęp dla jednej osoby

Chcesz odnowić dostęp dla swojej placówki?

ODNÓW TERAZ

Poznaj opinie uczestników

naszych szkoleń dla nauczycieli przedszkola

Świetne szkolenie, wspaniała prowadząca. Dzięki udziałowi w szkoleniu utrwaliłam wiedzę zdobytą kilka lat temu na studiach. Podział szkolenia na krótkie filmy jest doskonały (nie zawsze ma się czas na 2 godziny wykładu).

Paulinauczestniczka szkolenia „ABC nauczyciela wychowania przedszkolnego. Pigułka metodyczna w praktyce”

Bardzo mi się podoba prezentowana metoda. No i super, że dzieci mogą być bohaterami własnego rozwoju… Super prowadząca… Gratulacje!

Jolantauczestniczka szkolenia „Dzieci jako bohaterowie własnego rozwoju. Podejście Reggio Emilia”

Świetne szkolenie. Bardzo praktyczne eksperymenty, gotowe do wykorzystania z grupą dzieci. Szczegółowy i dokładny opis oraz wyjaśnienie ze strony osoby prowadzącej. Gorąco polecam.

Dariauczestniczka szkolenia „Eksperymenty na każdą okazję. Sprawdzone sposoby i pomysły na wzbogacenie przedszkolnych wydarzeń”

Wiedza przydatna, mało uświadomiona i niestety dosyć trudna. Bardzo podobała mi się możliwość oglądania poprowadzonych zajęć praktycznych z dziećmi! Gratuluję cierpliwości i fachowości!

Marzenauczestniczka szkolenia „O znaczeniu wyobraźni twórczej w rozwoju dzieci”

Bardzo rzeczowo omówione poszczególne zagadnienia. Szczególnie pomocne dla mnie są wskazówki wypracowane podczas terapii, podczas zajęć z dziećmi. Również bardzo ważny aspekt – spojrzenie rodzica na terapię, włączenie go w terapię dziecka, bezpośredni instruktaż, który okazuje się wręcz konieczny. Dziękuję za cenne rady.

Jolantauczestniczka szkolenia „Pomówmy o mówieniu. Słów kilka na temat językowego rozwoju dziecka”

Dużo podpowiedzi jak prowadzić zajęcia muzyczne, jak wprowadzać piosenkę, jak wprowadzać instrumenty perkusyjne. Ciekawe i interesujące szkolenie.

Annauczestniczka szkolenia „Wychowanie muzyczne w przedszkolu. Jak aktywnie i twórczo bawić się muzyką”

Polecam. Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjazny sposób. Prowadząca w bardzo spokojny sposób „rozkłada metodę Domana na czynniki pierwsze”.

Barbarauczestniczka szkolenia „Metoda Globalnego Czytania Glenna Domana w edukacji przedszkolnej”