Skip to main content

szkolenia doskonalące
umiejętności metodyczne

Kup dostęp do szkoleń!

Rozwijanie Twoich kompetencji jako nauczyciela przedszkola ma nieocenioną wartość, zarówno dla Twojego własnego rozwoju zawodowego, jak i dla młodych umysłów, które kształtujesz każdego dnia. Nasz program szkoleń online został stworzony z myślą o dostarczeniu Ci najnowszych wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci dorównać kroku zmianom, jakie zachodzą w świecie edukacji przedszkolnej.

Dzięki naszym szkoleniom online, otrzymasz dostęp do stale rosnącej bazy szkoleń wideo, praktycznych zajęć z dziećmi i wartościowych materiałów dodatkowych. Każde szkolenie jest poświęcone konkretnemu tematowi, pozwalając Ci zgłębić różnorodne aspekty edukacji przedszkolnej.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego programu szkoleń i skorzystania z bogactwa wiedzy, którą oferujemy. Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby inspirować i wyposażyć Cię w umiejętności, które przekształcą Twoją salę przedszkolną w środowisko sprzyjające codziennemu odkrywaniu świata. Z nami poznasz nowe perspektywy i praktyczne sposoby na wzbogacienie Twojego nauczania, które pozwolą Ci rozwijać swoją pasję. Nie przegap tej wspaniałej okazji, aby zainwestować w swoją przyszłość zawodową i sprawić, że pierwszy, najważniejszy etap nauki Twoich wychowanków będzie pełen ciekawej wiedzy i niezapomnianych wrażeń!

PROGRAM ZAWIERA DOSTĘP DO:

rosnącej bazy szkoleń wideo

każde szkolenie poświęcone jednemu tematowi, istotnemu w pracy nauczyciela przedszkola

praktycznych zajęć z dziećmi

wiele z naszych szkoleń zawiera prezentację zajęć z dziećmi, co pozwoli na wykorzystanie świeżo nabytych umiejętności w praktyce

materiałów dodatkowych

praktycznych wskazówek i materiałów do pobrania, przydatnych do przeprowadzenia zajęć

Co o nas mówią uczestnicy?

Dołącz do EduAkcji – platformy szkoleń przedszkolnych online tworzonej przez najbardziej poszukiwanych i cenionych profesorów, ekspertów i praktyków w Polsce.

Z nami zdobędziesz wiedzę z zakresu kodowania, integracji sensorycznej, neurobiologii wczesnego dzieciństwa, logopedii, motoryki małej i dużej, muzyki i wielu innych cennych dla Ciebie i przedszkolaka umiejętności!

Kup dostęp do szkoleń!

Poznaj wszystkie szkolenia

Szkolenia online dla nauczycieli przedszkoli to bogactwo ważnych tematów w wychowaniu przedszkolnym!

Zmysły a odbiór świata.
Integracja Sensoryczna przedszkolaka

Autorka szkolenia:
Dorota Pąk

Zobacz więcej

Nasze zmysły, to klucz do prawidłowego odbioru świata. A co, jeśli odbieramy coś „za mocno” lub „za słabo”? Zaczynamy unikać niesprzyjających okoliczności, albo prowokować wystąpienie tych, których mamy niedosyt. To krótkie streszczenie problemów z integracją sensoryczną. Tak też wygląda ten proces u dzieci. Obserwujemy wówczas różne zachowania służące zaspokojeniu lub uniknięciu działania określonych bodźców.

Neurobiologia wczesnego dzieciństwa

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Rozwój ośrodkowego układu nerwowego przebiega u ludzi wyjątkowo.  Biologia naszego gatunku wymusza na nas wczesne urodzenie, a jego następstwa wpływają na całe nasze życie. Nasze dzieci rodzą się z niedojrzałym  mózgiem i rozwijają go intensywnie przez pierwsze lata swojego życia.  Ich bezradność i potrzeby tworzą konieczność opieki ze strony dorosłych i powodują, że ten właśnie, wczesny etap rozwoju jest  najistotniejszy w ich życiu.

Aktywne słuchanie muzyki
w koncepcji Batii Strauss

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Aktywne słuchanie muzyki w koncepcji Batii Strauss to niezwykle atrakcyjna metoda wprowadzania dziecka w świat różnych gatunków muzyki, zwłaszcza muzyki poważnej. Polega na łączeniu słuchania muzyki z różnymi formami aktywności podejmowanymi przez dziecko.  Te formy to przede wszystkim proste zabawy rytmiczne połączone z melorecytacją lub śpiewem, zabawy rytmiczno-ruchowe, gra na instrumentach, opowieści ruchowe z elementami dramy lub pantomimy.

Kodowanie na dywanie

Autorka szkolenia:
Anna Świć

Zobacz więcej

Umiejętności logicznego myślenia i pracy w zespole, a także kreatywność to  cechy promowane we współczesnym świecie dorosłych. Aby człowiek został w nie należycie wyposażony, należy rozpocząć pracę już od najmłodszych  lat. Możliwości takie stwarza zabawa zawierająca elementy kodowania, czyli przetwarzania informacji na sekwencje poleceń prowadzących do rozwiązania danego problemu.

Zabawy Paluszkowe
stymulujące pamięć, mowę
i sprawność manualną dziecka

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Ruch jest kluczem do prawidłowego rozwoju, a na przekór tej prawdy dziecko wykonuje coraz mniej codziennych czynności, które rozwijają jego sprawność motoryczną i manualną. W jaki sposób poprzez zabawę wzmocnić mięśnie obręczy barkowej, przedramienia, dłoni i palców? Jak rozwijać ruchomość nadgarstka, rozdzielność pracy palców? Jak rozwijać współpracę obu rąk i ćwiczyć umiejętność chwytania, dowiesz się w trakcie tego szkolenia.

Dostęp do szkoleń

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują roczny dostęp do platformy online bez żadnych ograniczeń, przez 24 godziny na dobę!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Zajęcia z dziećmi

Nasze szkolenia to wyjątkowo obszerna baza pokazowych zajęć z dziećmi, które możesz powtórzyć ze swoimi przedszkolakami!

Jak uczyć dziecko mówić

Autorka szkolenia:
Dagmara Śmiałkowska

Zobacz więcej

Wychowanie i kształtowanie dzieci to piękne i bardzo wymagające doświadczenia. Prawidłowo rozwijające się dziecko jest ukoronowaniem naszych wysiłków. Świat wyglądałby cudownie, gdyby rozmawiające maluchy były normą. Niestety dużo dzieci zaczyna mówić coraz później. W grupach przedszkolnych pojawiają się takie, które nie mówią w ogóle bądź mówią znacznie słabiej od rówieśników…

Edukacja matematyczna
w przedszkolu cz. 2

Autorka szkolenia:
Aleksandra Tabaczyńska

Zobacz więcej

Matematykę można kochać albo jej nienawidzić bądź się jej po prostu bać. Nasza relacja z nią kształtuje się podczas pierwszych lat życia. W życiu dziecka jest więcej matematycznych dylematów niż mogłoby nam się wydawać. Edukacja matematyczna daje przedszkolakom szansę na naukę orientacji w czasie i przestrzeni, wyciągania i analizowania wniosków, przeprowadzania porównań czy chociażby sprawiedliwego rozwiązywania konfliktów.

Dzieci jako bohaterowie
własnego rozwoju

Autorka szkolenia:
Agnieszka Kuźba

Zobacz więcej

Podejście Reggio Emilia ma dalekosiężne działanie – od wielu lat, inspirując i wpływając na praktykę rodzicielską i nauczycielską na całym świecie. Szkolenie jest oryginalną wskazówką dla nauczycieli, którzy dopiero zaczynają odkrywać swój potencjał i tworzą warsztat pracy oraz ożywczą odmianą dla doświadczonych praktyków. Odkryj swoje możliwości, przyglądając się prostym a skutecznym sposobom pracy zgodnie z podejściem Reggio Emilia.

Formy i metody aktywności
ruchowej w przedszkolu

Autorka szkolenia:
Marzenna Kłos

Zobacz więcej

Aktywność ruchowa to podstawa rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego dziecka. Ruch jest stymulatorem rozwoju. Każdy dzień w przedszkolu powinien być przepełniony różnymi formami ruchu. Prawidłowo przygotowane i przeprowadzone zabawy ruchowe, ćwiczenia poranne oraz zestawy ćwiczeń to sposób na kształtowanie dobrej kondycji fizycznej dziecka.

Metoda Batii Strauss.
Inspiracje do zabaw i zajęć w przedszkolu

Autorka szkolenia:
Małgorzata Koc

Zobacz więcej

Muzyka w przedszkolu powinna być obecna każdego dnia. Wykorzystując formy wychowania muzycznego takie jak śpiew, ruch, słuchanie, grę na instrumentach oraz tworzenie, nauczyciel skutecznie kształtuje wrażliwość estetyczną dziecka, doskonali jego umiejętności wokalno-ruchowe i wprowadza w świat wiedzy. Jak zatem bawić się muzyką poważną z małymi dziećmi?

Uzyskując dostęp do platformy szkoleń EduAkcji dla nauczycieli przedszkola,
zdobędziesz na rok nieograniczony dostęp do aż trzech cykli tematycznych:

Program Inspiracje

pomysły na zajęcia z dziećmi
na każdą porę roku

poszerzenie wiedzy zdobytej
podczas szkoleń metodycznych

Poznaj program
+

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

wiedza o przedszkolakach
wymagających szczególnego wsparcia

ważne tematy: autyzm, zaburzenia
zachowania, niepowodzenia edukacyjne

Poznaj program
+

Program szkoleń metodycznych

doskonalenie umiejętności
metodycznych

szeroki wybór tematów
prezentowanych przez wybitnych ekspertów

Poznaj program

Korzyści z dostępu do platformy

szkoleń online dla nauczycieli przedszkola:

Program Inspiracje

Inspiracje dla nauczycieli przedszkola na każdą porę roku: kreatywne zajęcia, gry i zabawy rozbudzające ciekawość dzieci!

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Wyjątkowy cykl szkoleń pozwalających zrozumieć i spełnić potrzeby przedszkolaków wymagających szczególnego wsparcia!

Program szkoleń metodycznych

Szkolenia otwierające przed nauczycielami przedszkoli drzwi do świata nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania!

Dostęp do szkoleń 24/7

Możesz korzystać z naszych szkoleń gdzie chcesz, kiedy chcesz, o dowolnej porze przez pełen rok od uzyskania dostępu!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Zajęcia z dziećmi

Nasze szkolenia to wyjątkowo obszerna baza pokazowych zajęć z dziećmi, które możesz powtórzyć ze swoimi przedszkolakami!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

Poniższy cennik dotyczy dostępu dla jednej placówki.
Wybierz liczbę osób w Radzie Pedagogicznej:

do 10 osób

$ 1 480 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

11-15 osób

$ 1 880 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

16-20 osób

$ 2 280 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

od 21 osóbBEZ LIMITU OSÓB

$ 2 580 zł

za 12 miesięcy
 • Rosnąca baza szkoleń
 • Pokazowe zajęcia z dziećmi
 • Dostęp 24/7
 • Imienne zaświadczenia
KUP TERAZ

Dostęp
indywidualny

Dostęp do platformy na 12 miesięcy

tylko 548 648 zł *
za dostęp dla jednej osoby
* najniższa cena z 30 dni sprzed promocji: 648 zł

Chcesz odnowić dostęp dla swojej placówki?

Chcesz zamówić przez telefon
dostęp do naszej platformy

albo uzyskać więcej informacji?

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 069 419

Społeczność EduAkcji w liczbach

119838

już tylu uczestników
skorzystało z naszych szkoleń

1912

tyle placówek wzięło udział
w naszych szkoleniach

48461

tylu było uczestników
naszych e-konferencji

Poznaj opinie uczestników

naszych szkoleń dla nauczycieli przedszkola

Świetne szkolenie, wspaniała prowadząca. Dzięki udziałowi w szkoleniu utrwaliłam wiedzę zdobytą kilka lat temu na studiach. Podział szkolenia na krótkie filmy jest doskonały (nie zawsze ma się czas na 2 godziny wykładu).

Paulinauczestniczka szkolenia „ABC nauczyciela wychowania przedszkolnego. Pigułka metodyczna w praktyce”

Bardzo mi się podoba prezentowana metoda. No i super, że dzieci mogą być bohaterami własnego rozwoju… Super prowadząca… Gratulacje!

Jolantauczestniczka szkolenia „Dzieci jako bohaterowie własnego rozwoju. Podejście Reggio Emilia”

Świetne szkolenie. Bardzo praktyczne eksperymenty, gotowe do wykorzystania z grupą dzieci. Szczegółowy i dokładny opis oraz wyjaśnienie ze strony osoby prowadzącej. Gorąco polecam.

Dariauczestniczka szkolenia „Eksperymenty na każdą okazję. Sprawdzone sposoby i pomysły na wzbogacenie przedszkolnych wydarzeń”

Wiedza przydatna, mało uświadomiona i niestety dosyć trudna. Bardzo podobała mi się możliwość oglądania poprowadzonych zajęć praktycznych z dziećmi! Gratuluję cierpliwości i fachowości!

Marzenauczestniczka szkolenia „O znaczeniu wyobraźni twórczej w rozwoju dzieci”

Bardzo rzeczowo omówione poszczególne zagadnienia. Szczególnie pomocne dla mnie są wskazówki wypracowane podczas terapii, podczas zajęć z dziećmi. Również bardzo ważny aspekt – spojrzenie rodzica na terapię, włączenie go w terapię dziecka, bezpośredni instruktaż, który okazuje się wręcz konieczny. Dziękuję za cenne rady.

Jolantauczestniczka szkolenia „Pomówmy o mówieniu. Słów kilka na temat językowego rozwoju dziecka”

Dużo podpowiedzi jak prowadzić zajęcia muzyczne, jak wprowadzać piosenkę, jak wprowadzać instrumenty perkusyjne. Ciekawe i interesujące szkolenie.

Annauczestniczka szkolenia „Wychowanie muzyczne w przedszkolu. Jak aktywnie i twórczo bawić się muzyką”

Polecam. Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjazny sposób. Prowadząca w bardzo spokojny sposób „rozkłada metodę Domana na czynniki pierwsze”.

Barbarauczestniczka szkolenia „Metoda Globalnego Czytania Glenna Domana w edukacji przedszkolnej”