Skip to main content

Szkolenia online
dla nauczycieli szkół

Dostęp dla całej Rady Pedagogicznej
lub indywidualnie!

Pobierz folder

Dostęp do szkoleń

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują roczny dostęp do platformy online bez żadnych ograniczeń, przez 24 godziny na dobę!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Materiały do pobrania

Poza treściami wideo wysokiej jakości, nasze szkolenia dają dostęp do materiałów, które można pobrać i wydrukować!

Wybierz szkolenie online!

Nasze szkolenia online dla nauczycieli szkół to istotne tematy prezentowane przez wybitnych ekspertów!

Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela

Rewolucja w nauczaniu. Od teorii do praktyki

Autorzy szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski
i Dawid Łasiński – Pan Belfer

Zobacz więcej

Nowy program szkoleniowy „Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela” ma na celu przybliżenie nauczycielom możliwości wykorzystania AI w edukacji. Szkolenie koncentruje się na teorii oraz praktycznym zastosowaniu narzędzi AI w przygotowaniu lekcji, tworzeniu treści, ocenie oraz komunikacji z uczniami, zwracając uwagę na etyczne aspekty stosowania sztucznej inteligencji. Program prowadzony przez prof. Jacka Pyżalskiego ma na celu wyposażenie nauczycieli w wiedzę i narzędzia niezbędne do innowacyjnego nauczania w nowoczesnym świecie.

Interwencja kryzysowa w szkole

Co robić w sytuacji zagrożenia
życia i zdrowia uczniów

Autor szkolenia:
Tomasz Bilicki

Zobacz więcej

Szkolenie oferuje kompleksowe przygotowanie dla kadry pedagogicznej, aby skutecznie radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi w środowisku szkolnym. Uczestnicy nauczą się odróżniać kryzysy od innych problemów, poznają specyfikę typowych sytuacji kryzysowych takich jak samobójstwo czy przemoc domowa, oraz zyskają umiejętności w zakresie profilaktyki i interwencji. Szkolenie podkreśla również znaczenie opieki nad własnym dobrostanem psychicznym osób udzielających wsparcia.

Nastolatek w kryzysie

Depresja, niska samoocena,
problemy z psychiką

Autor szkolenia:
Tomasz Bilicki

Zobacz więcej

Na pomoc nastolatkom w kryzysie. Kluczowa wiedza o wspieraniu młodych ludzi. Okres dojrzewania przypada na ten etap w życiu, gdy człowiek jest już bardzo aktywny poza środowiskiem domowym. Szkoła odgrywa w tym czasie kluczową rolę. Powinna być bezpiecznym miejscem, zwłaszcza w tym najtrudniejszym czasie  – dojrzewania uczennic i uczniów. Podczas szkolenia spojrzymy na ów kryzys rozwojowy zarówno oczami dorosłego, jak i samego młodego człowieka.

Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza

Co robić, żeby młodzi ludzie
nie krzywdzili siebie nawzajem

Autor szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski

Zobacz więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o przemocy rówieśniczej w szkole! Sprawdzone metody zapobiegania i reagowania. Szkolenie ma na celu spójne i wszechstronne wsparcie wszystkich, którzy potrzebują zrozumieć problem i poznać oparte na wiedzy praktyczne rozwiązania wychowawcze. Szczególne miejsce poświęcamy błędom wychowawczym popełnianym podczas działań profilaktycznych i interwencyjnych.

Wprowadzenie do neurodydaktyki

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Poznaj jak efektywnie i przyjemnie jest uczyć! Skorzystaj z narzędzi, które daje neurodydaktyka. Szkolenie odkryje przed Tobą możliwości zmiany w podejściu do edukacji i wzmocni efekty nauczycielskich starań. Przedstawiamy w nim najistotniejsze fakty na temat zasad działania mózgu przydatne z punktu widzenia edukacji. Naszą szkoleniową propozycję można potraktować jako przewodnik, który ułatwi odnalezienie się w obszarze neurodydaktyki.

Moduły dla rodziców

Nasze szkolenia zawierają specjalne moduły dla rodziców, będące skondensowaną dawką wiedzy o danym temacie!

Spotkania z ekspertami

W ramach naszych szkoleń zapewniamy cykliczne spotkania z ekspertami, którzy odpowiadają na pytania zadane przez uczestników!

Zachowania ryzykowne młodzieży

– alkohol i inne substancje psychoaktywne.
Rozpoznanie, interwencja, wsparcie i przeciwdziałanie

Autor szkolenia:
Robert Rejniak

Zobacz więcej

Pierwszy tak interdyscyplinarny program szkoleniowy online dla osób i instytucji pracujących z młodzieżą! To produkt unikatowy na polskim rynku, kompleksowo traktujący tematykę zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie przez młodych ludzi z substancji psychoaktywnych. Dedykujemy go wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w pomoc młodzieży, od profilaktyki po zapobieganie skutkom nadużywania alkoholu, narkotyków i leków.

Bunt nastolatka

Od konfliktu do akceptacji w perspektywie neurobiologii

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Poznaj nastolatka z nieznanej dotąd strony dzięki naszemu szkoleniu online. Pozwoli Ci ono w bezpieczny sposób interpretować problemy, jakie towarzyszą wychowaniu młodzieży. Z perspektywy neurobiologicznej okazuje się, że najczęściej nie jest to kwestia błędów wychowawczych, a etapu rozwoju, w jakim znajduje się mózg nastolatka.To szkolenie to recepta na lepszą współpracę z nastolatkami – od konfliktu do porozumienia.

Motywacja i inspiracja

Najważniejsze narzędzia nauczyciela

Autor szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski

Zobacz więcej

Szkolenie to propozycja absolutnie wyjątkowa. Forma przedstawienia metod współpracy z uczniem oraz zespołem klasowym jest nowa i bardzo praktyczna. Szkolenie jest wzbogacone o niezbędną teorię dotyczącą motywacji i mających wpływ na motywację ważnych czynników. Prezentowane w trakcie szkolenia metody przetestowane zostały w setkach szkół w całej Polsce.

Dobrostan nauczyciela

O trudnościach, potrzebach i dbaniu o siebie

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Jeśli jesteś dobrym nauczycielem, oddanym uczniom i cenionym przez współpracowników, prawdopodobnie brak Ci czasu, żeby wystarczająco zadbać o siebie i utrzymać ten stan rzeczy na dłużej. Twoje relacje z uczniem, a także z jego otoczeniem społecznym, przede wszystkim z rodzicami, to jedno z największych wyzwań. Prezentowane szkolenie pozwoli Ci pomyśleć o swoim zawodzie, swojej zawodowej roli – w nowy, nieoczywisty sposób.

To szkolenie nie zawiera modułu dla rodziców.

Społeczność EduAkcji w liczbach

119838

już tylu uczestników
skorzystało z naszych szkoleń

1912

tyle placówek wzięło udział
w naszych szkoleniach

48461

tylu było uczestników
naszych e-konferencji

Poznaj opinie uczestników

naszych szkoleń dla nauczycieli szkolnych

Rzeczowo, profesjonalnie i w bardzo ciekawy sposób przekazane informacje, które nie zawsze są łatwe do przyswojenia. Dziękuję bardzo!

Dagmarauczestniczka szkolenia „Dobrostan nauczyciela”

Dla mnie bomba, teraz wiem, że to co robię (i jak robię) wraz z uczniami to dobry kierunek. Zawsze podświadomie kładłem duży nacisk na relacje z uczniami, (…) atmosferę na lekcji... co nie jest zbyt łatwe na rozszerzonej fizyce.

Tomaszuczestnik szkolenia „Motywacja i inspiracja”

Bardzo dziękuję za mówienie o tym, że trzeba empatycznie podchodzić do osób uzależnionych, że jest im bardzo trudno i nie należy negatywnie się do nich odnosić i pogłębiać poczucia frustracji i bólu ezgystencjalnego.

Agnieszkauczestniczka szkolenia „Zachowania ryzykowne młodzieży"

Bardzo dużo się nauczyłam, nabieram większego dystansu w byciu mamą już drugiej nastolatki i jednocześnie w pracy pedagogicznej z młodzieżą. Konkretne informacje naukowe, pokazane bardzo interesująco, poparte działającymi na wyobraźnię przykładami.

Monikauczestniczka szkolenia „Bunt nastolatka"