Szkolenia online
dla nauczycieli szkół

Dostęp dla całej Rady Pedagogicznej
lub indywidualnie!

Dostęp do szkoleń

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują roczny dostęp do platformy online bez żadnych ograniczeń, przez 24 godziny na dobę!

Zaświadczenia udziału

Postępy uczestników dokumentowane są imiennymi zaświadczeniami, które można pobrać i samodzielnie wydrukować!

Spotkania online z ekspertami

Wiele z naszych szkoleń zapewnia cykliczne spotkania z ekspertami, którzy odpowiadają na pytania zadane przez uczestników!

Poznaj nasze szkolenia

Szkolenia online dla nauczycieli szkół to najistotniejsze tematy w nowoczesnej edukacji prezentowane przez wybitnych ekspertów!

Przemoc i cyberprzemoc rówieśnicza

Autor szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski

Zobacz więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o przemocy rówieśniczej w szkole! Sprawdzone metody zapobiegania i reagowania. Szkolenie ma na celu spójne i wszechstronne wsparcie wszystkich, którzy potrzebują zrozumieć problem i poznać oparte na wiedzy praktyczne rozwiązania wychowawcze. Szczególne miejsce poświęcamy błędom wychowawczym popełnianym podczas działań profilaktycznych i interwencyjnych.

Wprowadzenie do neurodydaktyki

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Poznaj jak efektywnie i przyjemnie jest uczyć! Skorzystaj z narzędzi, które daje neurodydaktyka. Szkolenie odkryje przed Tobą możliwości zmiany w podejściu do edukacji i wzmocni efekty nauczycielskich starań. Przedstawiamy w nim najistotniejsze fakty na temat zasad działania mózgu przydatne z punktu widzenia edukacji. Naszą szkoleniową propozycję można potraktować jako przewodnik, który ułatwi odnalezienie się w obszarze neurodydaktyki.

Zachowania ryzykowne młodzieży

Autor szkolenia:
Robert Rejniak

Zobacz więcej

Pierwszy tak interdyscyplinarny program szkoleniowy online dla osób i instytucji pracujących z młodzieżą! To produkt unikatowy na polskim rynku, kompleksowo traktujący tematykę zagrożeń, jakie niesie ze sobą korzystanie przez młodych ludzi z substancji psychoaktywnych. Dedykujemy go wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w pomoc młodzieży, od profilaktyki po zapobieganie skutkom nadużywania alkoholu, narkotyków i leków.

Materiały do pobrania

Poza treściami wideo wysokiej jakości, nasze szkolenia dają dostęp do materiałów, które można pobrać i wydrukować!

Moduły dla rodziców

Niektóre z naszych szkoleń zawierają specjalne moduły dla rodziców, będące skondensowaną dawką wiedzy o danym temacie!

Wyjątkowi goście specjalni

Poza wykładami ekspertów prowadzących, część z naszych szkoleń zawiera rozmowy ze specjalistami z innych dziedzin!

Bunt nastolatka

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Poznaj nastolatka z nieznanej dotąd strony dzięki naszemu szkoleniu online. Pozwoli Ci ono w bezpieczny sposób interpretować problemy, jakie towarzyszą wychowaniu młodzieży. Z perspektywy neurobiologicznej okazuje się, że najczęściej nie jest to kwestia błędów wychowawczych, a etapu rozwoju, w jakim znajduje się mózg nastolatka.To szkolenie to recepta na lepszą współpracę z nastolatkami – od konfliktu do porozumienia.

Motywacja i inspiracja

Autor szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski

Zobacz więcej

Szkolenie to propozycja absolutnie wyjątkowa. Forma przedstawienia metod współpracy z uczniem oraz zespołem klasowym jest nowa i bardzo praktyczna. Szkolenie jest wzbogacone o niezbędną teorię dotyczącą motywacji i mających wpływ na motywację ważnych czynników. Prezentowane w trakcie szkolenia metody przetestowane zostały w setkach szkół w całej Polsce.

Dobrostan nauczyciela

Autor szkolenia:
prof. Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Jeśli jesteś dobrym nauczycielem, oddanym uczniom i cenionym przez współpracowników, prawdopodobnie brak Ci czasu, żeby wystarczająco zadbać o siebie i utrzymać ten stan rzeczy na dłużej. Twoje relacje z uczniem, a także z jego otoczeniem społecznym, przede wszystkim z rodzicami, to jedno z największych wyzwań. Prezentowane szkolenie pozwoli Ci pomyśleć o swoim zawodzie, swojej zawodowej roli – w nowy, nieoczywisty sposób.

Nowocześnie, bezpiecznie, zdalnie

Vademecum
edukacji online

Zobacz więcej

Podczas tego szkolenia dotyczącego edukacji online dowiesz się, jak sprostać wymaganiom, które stawia przed Tobą obecny model kształcenia zdalnego, jak bezstresowo dostosować narzędzia do swoich potrzeb, do specyfiki Twojego przedmiotu oraz potrzeb Twoich uczniów, jak sprawić, aby uczniowie i ich rodzice stali się świadomymi partnerami w zdalnym procesie dydaktyczno-wychowawczym.

Społeczność EduAkcji w liczbach

58000

już tylu uczestników skorzystało z naszych szkoleń

630

już tyle przedszkoli wzięło udział w szkoleniach przedszkolnych

480

tyle szkół wzięło udział w szkoleniach szkolnych

40000

tylu było uczestników naszych e-konferencji

Poznaj opinie uczestników

naszych szkoleń dla nauczycieli szkolnych

Rzeczowo, profesjonalnie i w bardzo ciekawy sposób przekazane informacje, które nie zawsze są łatwe do przyswojenia. Dziękuję bardzo!

Dagmarauczestniczka szkolenia „Dobrostan nauczyciela”

Dla mnie bomba, teraz wiem, że to co robię (i jak robię) wraz z uczniami to dobry kierunek. Zawsze podświadomie kładłem duży nacisk na relacje z uczniami, (…) atmosferę na lekcji... co nie jest zbyt łatwe na rozszerzonej fizyce.

Tomaszuczestnik szkolenia „Motywacja i inspiracja”

Bardzo dziękuję za mówienie o tym, że trzeba empatycznie podchodzić do osób uzależnionych, że jest im bardzo trudno i nie należy negatywnie się do nich odnosić i pogłębiać poczucia frustracji i bólu ezgystencjalnego.

Agnieszkauczestniczka szkolenia „Zachowania ryzykowne młodzieży"

Bardzo dużo się nauczyłam, nabieram większego dystansu w byciu mamą już drugiej nastolatki i jednocześnie w pracy pedagogicznej z młodzieżą. Konkretne informacje naukowe, pokazane bardzo interesująco, poparte działającymi na wyobraźnię przykładami.

Monikauczestniczka szkolenia „Bunt nastolatka"