Program szkoleń online

Profesor Pyżalski dla nauczycieli

Codziennie staramy się wpłynąć na naszych uczniów, aby włożyli wysiłek w naukę, postarali się coś porządnie wykonać lub podjęli wysiłek, aby w określony sposób postępować. Motywowanie jest zatem kluczowe zarówno dla procesów nauczania-uczenia się, jak i wychowania. Równocześnie mamy przekonanie, że motywowanie innych jest działaniem trudnym. Nie ma chyba osoby, która „cierpi” na nadmiar dobrych rozwiązań w obszarze motywowania.

Start programu szkoleń prof. Jacka Pyżalskiego – grudzień 2020 roku.

Planowane szkolenia w ramach programu:

Pułapki motywowania uczniów.

Przekonanie, że motywowanie naszych podopiecznych jest działaniem trudnym (a czasami niewykonalnym) jest powszechne. Nie bierze się ono znikąd.

Poznaj szkolenie

Błędy w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

Łatwo w sytuacjach trudnych wychowawczo, które przynoszą często wiele silnych emocji wszystkim zaangażowanym, o popełnienie błędów. Jak ich unikać?

Poznaj szkolenie

Czy można oswoić nowe media w szkole?

Warto, podejmując nauczycielskie decyzje dotyczące wykorzystania technologii, sięgnąć po wyniki rzetelnych badań naukowych. Będą wtedy bardziej trafne.

Poznaj szkolenie

Jak pracować z uczniem z zaburzeniami zachowania?

Praca z uczniami z zaburzeniami zachowania dla nikogo nie jest łatwa. Często ma się poczucie, że brakuje nam kompetencji, by skutecznie pracować z dzieckiem przeżywającym takie trudności.

Poznaj szkolenie

Zdobywaj wiedzę i dodatkowe korzyści z EduAkcją!

Otrzymujesz zaświadczenia

Po każdym szkoleniu zdobędziesz imienne zaświadczenie potwierdzające Twoje samodoskonalenie zawodowe! Wystarczy obejrzeć video-szkolenie i przejść test.

Spotkania online w formie webinarów

W ramach programu szkoleń online będziesz mieć możliwość uczestniczenia w spotkaniach online z profesorem Jackiem Pyżalskim. Podczas tych spotkań będzie możliwość zadawania pytań, a także wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Poznajesz inspirujące tematy

Prezentujemy treści, które pomogą Ci zrozumieć świat Twoich podopiecznych i zbudować z nimi dobre relacje!

Oszczędzasz czas i pieniądze

Nasze szkolenia możesz realizować dowolną ilość razy, w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki czemu możesz w każdej chwili wrócić do interesujących Cię treści i być na bieżąco, oszczędzając swój czas i pieniądze!

Dołącz do ponad 15 000 nauczycieli,
wychowawców i opiekunów, którzy wybrali nasze szkolenia!