Skip to main content

Wydawnictwa EduAkcji

Wyjątkowe publikacje przygotowane
we współpracy ze znanymi ekspertami

Wszystkie pozycje dostępne są
do pobrania z naszej strony!

Darmowy dostęp

Nasze publikacje są całkowicie bezpłatne. Nigdy nie prosimy o więcej niż Twój adres mailowy potrzebny do wysłania linku!

Formaty do wyboru

Większość naszych publikacji dostępna jest w kilku różnych formatach plików - do wyboru, dla Twojej wygody czytania.

Merytoryczna zawartość

Publikacje EduAkcji przygotowywane są we współpracy z najbardziej uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach!

Publikacje EduAkcji

Ważne i potrzebne dyskusje na gorące tematy

„Jeżyka Igiełkę” napisałam z myślą o dzieciach ukraińskich, które wśród wystrzałów musiały opuścić swoje domy oraz o dzieciach polskich, które znalazły się w nowej, nietypowej sytuacji, gdy do ich grupy przedszkolnej, do klasy, dołączyły dzieci mówiące w zupełnie nieznanym języku. „Jeżyka Igiełkę” napisałam z myślą o Was, Kochane Mamy i Nauczycielki.

Autorka: Beata Smykiewicz-Różycka

Zobacz więcej

Publikacja, którą oddajemy w Państwa ręce, jest ekwiwalentem VII Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki. Z pewnością nie zastąpi ona tego, czym jest dla uczestników bezpośrednie spotkanie. Z zeszłorocznych doświadczeń wynika, że nie jest tego w stanie dać także namiastka w postaci formy zdalnej. W tej edycji Sympozjum zdecydowaliśmy się na taką formę intelektualnego spotkania.

Redakcja naukowa: Marek Kaczmarzyk

Zobacz więcej

Nasze opracowanie dotyczy sytuacji edukacji w czasach pandemii wirusa powodującego chorobę COVID-19, która wymusiła na wszystkich inny model działania, głównie ze względu na zmianę sposobu funkcjonowania większości instytucji edukacyjnych: z tradycyjnego na zapośredniczony. Edukacja zdalna, będąca jeszcze kilka tygodni temu tylko opcją, z której mogliśmy korzystać w wybranym przez nas zakresie, stała się koniecznością.

Redakcja naukowa: Jacek Pyżalski

Zobacz więcej