Skip to main content

Co wydaje nam się, że wiemy, a czego nie wiemy na temat spektrum autyzmu? Z mitami rozprawiają się pedagożki specjalne Marta Chojka-Pawlina i Karolina Zakrzewska, autorki szkolenia online „Dziecko w spektrum autyzmu w grupie przedszkolnej”.

Autyzm lub spektrum autyzmu to zaburzenie rozwoju nie choroba, co znaczy ni mniej, ni więcej, że rozwój osoby ze spektrum przebiega inaczej niż standardowo. Towarzyszą temu różne objawy, które często są interpretowane jako cechy charakteru. Czy dzieci w spektrum są niegrzeczne i niewychowane? Czy osoby w spektrum autyzmu nie mówią? Czy unikają kontaktów z innymi ludźmi? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w podcaście.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Fakty i mity na temat autyzmu”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.1 / 5. Liczba ocen: 19

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.