Skip to main content

Co może niepokoić w rozwoju mowy 3-latka? Na co zwrócić uwagę i co powinien umieć mówić? Opowiada Beata Smykiewicz-Różycka, autorka szkolenia „Pomówmy o mówieniu. Słów kilka na temat językowego rozwoju dziecka”.

Rozwój mowy jest niezwykle złożony. Niewłaściwy może powodować problemy w nauce, ale również natury psychicznej. Nauczyciel w przedszkolu obserwując dzieci w różnych okolicznościach może zauważyć problemy z mową w znacznie większym stopniu niż rodzic czy logopeda. Współpraca w tym zakresie jest kluczowa w pierwszym etapie doskonalenia mowy przedszkolaka.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Kiedy z 3-latkiem do logopedy?”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.1 / 5. Liczba ocen: 18

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.