Skip to main content

Nowy model WWR powstaje w ramach projektu innowacyjno-wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej. O planie na rzecz świadczonego lokalnie międzysektorowego wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin mówi dr Radosław Piotrowicz, pedagog specjalny.

Projekt ma zadanie skorelować działania międzysektorowe, stworzyć zestaw narzędzi do oceny funkcjonalnej aktywności oraz potrzeb małych dzieci (WWR), a także zbudować zaangażowane zespoły osób w powiatach tworzących i realizujących międzysektorowe, indywidualne plany wsparcia dzieci, rodzin i uczniów w swoich społecznościach lokalnych.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Projekt nowego modelu WWR. Co się zmieni?”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.1 / 5. Liczba ocen: 31

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.