Skip to main content

Jak prawidłowo pomagać dziecku rozwijać swoje emocje i czego unikać? Co dzieje się w głowie niemowlaka, przedszkolaka i nastolatka? Opowiada prof. Magdalena Olempska-Wysocka, autorka szkolenia online „Agresja, złość, lęk. Zaburzenia zachowania u dzieci”.

Rozwój emocji dziecka do wieku nastoletniego jest fascynującym procesem, który odbywa się stopniowo, wpływając na jego zachowanie, relacje społeczne i zdolność radzenia sobie z emocjami. Na początku życia niemowlęta wyrażają emocje głównie przez płacz i uśmiech, ale w miarę jak rosną, zdobywają coraz bardziej złożone umiejętności emocjonalne. Jak możemy wpływać na prawidłowy rozwój?

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Rozwój emocji dziecka”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.2 / 5. Liczba ocen: 22

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.