Skip to main content

Wierzymy, że nowoczesna edukacja zaczyna się od nauczycieli. Nasza placówka to przestrzeń online, gdzie pasja do nauczania spotyka się z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każde nasze działanie ma na celu wspieranie nauczycieli w ich codziennej pracy i inspirowanie ich do ciągłego rozwoju. Wiemy bowiem, że dobrze przygotowany nauczyciel to klucz do sukcesu uczniów i całego systemu edukacji.

Z pełnym przekonaniem angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości szkoleń online, które pozwalają nauczycielom rozwijać swoje kompetencje i wprowadzać nowoczesne metody nauczania. Tworzymy je z myślą o rzeczywistych potrzebach edukacyjnych, dlatego każdy nauczyciel, który do nas dołącza, może liczyć na wsparcie, inspirację i motywację do dalszej pracy. Jesteśmy pewni, że razem możemy zbudować lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela

Rewolucja w nauczaniu. Od teorii do praktyki

Autorzy szkolenia:
prof. Jacek Pyżalski
i Dawid Łasiński – Pan Belfer

Zobacz więcej

Nowy program szkoleniowy „Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela” ma na celu przybliżenie nauczycielom możliwości wykorzystania AI w edukacji. Szkolenie koncentruje się na teorii oraz praktycznym zastosowaniu narzędzi AI w przygotowaniu lekcji, tworzeniu treści, ocenie oraz komunikacji z uczniami, zwracając uwagę na etyczne aspekty stosowania sztucznej inteligencji. Program prowadzony przez prof. Jacka Pyżalskiego ma na celu wyposażenie nauczycieli w wiedzę i narzędzia niezbędne do innowacyjnego nauczania w nowoczesnym świecie.

Interwencja kryzysowa w szkole

Co robić w sytuacji zagrożenia
życia i zdrowia uczniów

Autor szkolenia:
Tomasz Bilicki

Zobacz więcej

Szkolenie oferuje kompleksowe przygotowanie dla kadry pedagogicznej, aby skutecznie radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi w środowisku szkolnym. Uczestnicy nauczą się odróżniać kryzysy od innych problemów, poznają specyfikę typowych sytuacji kryzysowych takich jak samobójstwo czy przemoc domowa, oraz zyskają umiejętności w zakresie profilaktyki i interwencji. Szkolenie podkreśla również znaczenie opieki nad własnym dobrostanem psychicznym osób udzielających wsparcia.

Nastolatek w kryzysie

Depresja, niska samoocena,
problemy z psychiką

Autor szkolenia:
Tomasz Bilicki

Zobacz więcej

Na pomoc nastolatkom w kryzysie. Kluczowa wiedza o wspieraniu młodych ludzi. Okres dojrzewania przypada na ten etap w życiu, gdy człowiek jest już bardzo aktywny poza środowiskiem domowym. Szkoła odgrywa w tym czasie kluczową rolę. Powinna być bezpiecznym miejscem, zwłaszcza w tym najtrudniejszym czasie  – dojrzewania uczennic i uczniów. Podczas szkolenia spojrzymy na ów kryzys rozwojowy zarówno oczami dorosłego, jak i samego młodego człowieka.

Beata Smykiewicz-Różycka

Swoją ponad trzydziestoletnią przygodę z oświatą rozpoczęła w przedszkolu, by następnie poznać specyfikę pracy w nauczaniu początkowym. Jako polonistka pracowała w szkole podstawowej i gimnazjum. Od 2002 roku pracuje jako polonistka w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Aktywnie działa w środowisku lokalnym. Jest prezeską Fundacji „Energia-Działanie”. Zainicjowała akcję Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi. Od dwudziestu lat jest logopedką w SP ZOZ „Przychodnie Kozienickie”. Autorka książki „Okruchy dnia, czyli Krzysiek i inne zapiski” oraz bajki terapeutycznej „Jeżyk Igiełka”. Uhonorowana odznaczeniami państwowymi, w tym Złotym Krzyżem Zasługi w 2012 roku.