Skip to main content

Nie sprzątają zabawek, odkładają różne rzeczy gdzie popadnie. Kim są „dzieci siejące bałagan”? Opowiada o tym dr Agnieszka Gąstoł, autorka szkolenia online „Dzieci z niepowodzeniami edukacyjnymi w przedszkolu”.

O sianiu bałaganu często myślimy w różnych kontekstach, zarówno dosłownych, jak i metaforycznych, aby opisać sytuacje, w których dzieci zachowują się niezorganizowanie lub niechlujnie, pozostawiając po sobie bałagan. Może to być odnoszone do fizycznego bałaganu, jak rozrzucone zabawki czy nieposprzątane pokoje, jak również do bardziej abstrakcyjnych form chaosu, jak np. nieuporządkowane myśli lub zachowanie. Czy to kwestia wychowania, czy kryje się pod tym coś głębiej?

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Dzieci siejące bałagan”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

5 / 5. Liczba ocen: 1

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.