Skip to main content

Czym są zaburzenia zachowania i emocji? Kiedy możemy mówić, że jest to problem, a kiedy zachowanie dziecka mieści się w normie rozwojowej? Opowiada prof. Magdalena Olempska-Wysocka, autorka szkolenia online „Agresja, złość, lęk. Zaburzenia zachowania u dzieci”.

Zaburzenia zachowania i emocji u dzieci to szeroki zakres problemów, które wpływają na ich zdolność do regulowania emocji, zachowań i interakcji społecznych. Te zaburzenia mogą się objawiać różnorodnie i mają różne przyczyny. Wymagają one profesjonalnej diagnozy i leczenia, gdyż mogą znacząco wpływać na rozwój dziecka i jego funkcjonowanie w życiu codziennym, szkole i relacjach z innymi.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Dziecko, jak ty się zachowujesz!”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.2 / 5. Liczba ocen: 21

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.