Skip to main content

Co umie mówić sześciolatek i jakie sygnały powinny nas skłonić do wizyty u specjalisty przed rozpoczęciem szkoły? Opowiada Beata Smykiewicz-Różycka, autorka szkolenia „Pomówmy o mówieniu. Słów kilka na temat językowego rozwoju dziecka”.

Przed sześciolatkiem stoi wielki świat edukacji szkolnej. Jeśli ma problemy z mową, a nie zajęliśmy się tym do tej pory, to koniecznie trzeba się temu uważnie przyjrzeć. Nieprawidłowy rozwój językowy wpływa na postępy w nauce, które mogą nie iść tak, jak się spodziewamy. I wtedy mamy nieszczęśliwego ucznia i sfrustrowanych dorosłych.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Kiedy z 6-latkiem do logopedy?”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.1 / 5. Liczba ocen: 19

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.