Skip to main content

Czym są niepowodzenia edukacyjne, jakie są czynniki ryzyka oraz jak im przeciwdziałać? Opowiada o tym dr Agnieszka Gąstoł, autorka szkolenia online „Dzieci z niepowodzeniami edukacyjnymi w przedszkolu”.

Niepowodzenia edukacyjne w przedszkolu mogą być wynikiem różnorodnych czynników, wpływających na rozwój dziecka w tym wczesnym etapie edukacji. Dzieci mogą napotykać trudności z przyswajaniem umiejętności, gdy doświadczają problemów zdrowotnych, takich jak trudności w słuchaniu, widzeniu czy koncentracji. Niektóre dzieci mogą również borykać się z trudnościami w nawiązywaniu relacji społecznych, co może wpływać na ich zaangażowanie w zajęcia edukacyjne.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Niepowodzenia edukacyjne w przedszkolu”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.3 / 5. Liczba ocen: 26

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.