Skip to main content

O najlepszych rozwiązaniach w komunikacji i współpracy z rodzicami dziecka ze spektrum autyzmu rozmawiają Marta Chojka-Pawlina i Karolina Zakrzewska, autorki szkolenia online „Dziecko w spektrum autyzmu w grupie przedszkolnej”.

Współpraca nauczyciela wychowania przedszkolnego z rodzicami dzieci autystycznych jest kluczowym elementem skutecznej opieki i wsparcia dla tych dzieci. Rodzice pełnią niezwykle ważną rolę w życiu dziecka autystycznego i mają ogromny wpływ na jego rozwój, zdolności społeczne i zdolności adaptacyjne. Współpraca i zaangażowanie rodziców mogą pomóc w zrozumieniu potrzeb dziecka, dostosowaniu podejścia oraz w zapewnieniu harmonijnego i wspierającego otoczenia. Ale jak poinformować rodziców o zaobserwowanych trudnych zachowaniach naszego przedszkolaka?

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Współpraca z rodzicami dziecka autystycznego”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4 / 5. Liczba ocen: 21

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.