Skip to main content

O powstałym w listopadzie 2023 roku Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Nauczycieli EduAkcja opowiada Tomasz Bilicki, autor programu online „Interwencja Kryzysowa w Szkole”.

Program „Interwencja Kryzysowa w Szkole” to nie tylko wsparcie dla uczniów, ale przede wszystkim dla nauczycieli. Oferuje on szkolenie online „Interwencja kryzysowa w szkole” prowadzone przez Tomasza Bilickiego oraz dostęp do Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Nauczycieli EduAkcja.

Ośrodek pełni kluczową rolę w ramach tego programu. Działa jako platforma, na której nauczyciele, po zgłoszeniu problemu, mogą uzyskać zdalne wsparcie psychologiczne, porady oraz informacje dotyczące skutecznych strategii radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi zarówno u siebie, jak i u uczniów. Celem Ośrodka jest nie tylko reagowanie na sytuacje kryzysowe, ale także proaktywne wspieranie nauczycieli w dbaniu o swój własny dobrostan psychiczny.

AKTUALIZACJA: Uwzględniając potrzeby i sugestie dyrektorów oraz nauczycieli z przeprowadzonej przez nas ankiety, poszliśmy dalej i przekształciliśmy Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Nauczycieli w jeszcze bardziej rozbudowany i kompleksowy program. Teraz możemy z dumą zaprezentować program stworzony specjalnie dla Was – dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców i psychologów, którzy codziennie pracują z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do poznania⁠ Specjalistycznego Programu Doskonalenia Nauczycieli (SPDN): https://www.edu-akcja.pl/spdn/

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Nauczycieli EduAkcja”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.5 / 5. Liczba ocen: 69

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.