Skip to main content

Jaką ocenę wystawisz swojemu samopoczuciu? Czy wystarczająco dbasz o swój dobrostan? Jak zaopiekować się sobą? Opowiada Tomasz Bilicki, autor szkolenia online „Interwencja Kryzysowa w Szkole”.

Dobrostan nauczyciela jest kluczowym elementem skutecznego systemu edukacyjnego. Nauczyciele odgrywają istotną rolę w kształtowaniu przyszłości społeczeństwa poprzez edukację i wsparcie rozwoju uczniów. Dlatego ważne jest, aby zatroszczyć się o samopoczucie pedagogów i przyjrzeć się, jak to wygląda w praktyce? Czy czekać na zmiany systemowe, czy zacząć od siebie?

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Lekcja dbania o siebie”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.4 / 5. Liczba ocen: 9

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.