Skip to main content

Adoptowany chłopiec, uczeń z Ukrainy, dziewczyna z traumą złych, intymnych doświadczeń. Poznajcie historie młodych ludzi. Opowiada Tomasz Bilicki, autor programu online „Interwencja Kryzysowa w Szkole”.

Historie traumy to opowieści, które zdają się wdzierać do naszych serc. Czujemy w nich ból i walkę o siebie. To nie tylko historie bohaterów, ale również wszechstronne spojrzenie na proces uzdrawiania. Tomasz Bilicki, z doświadczeniem psychotraumatologa, pomaga nam zrozumieć, jak trauma wpływa na życie młodych ludzi, ale także jakie siły kierują nimi podczas dążenia do uzdrowienia.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia podcastu pt. „Podcast o traumie cz.2”.

Oceń, jak ciekawy był artykuł

4.4 / 5. Liczba ocen: 86

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen!

Niech skorzystają też inni

Zapisz się do newslettera EduAkcji!

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych przez administratora danych osobowych - spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących mój adres e-mail przez spółkę EduAkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („EduAkcja”), polegające na dopisaniu tego adresu do newslettera EduAkcji i wysyłaniu na ten adres informacji o ofercie EduAkcji.